Przejdź do treści

7.reality

W 7 dni zaprojektujemy atrakcyjną koncepcję wizualną Twojego eventu

PREZENTACJA PDF (PITCH DECK) BĘDZIE ZAWIERAĆ:

Przykładowa realizacja

PRZED

Dostarczasz zdjęcie miejsca eventu oraz opis swojego pomysłu. Jeśli nie masz pomysłu – stworzymy koncepcję dla Ciebie od zera.

PO

Efekt: otrzymujesz nazwę eventu, logo, wizualizacje klimatu, palety kolorów, spis dekoracji, proponowany program atrakcji, dobór muzyki, dań, prototypy zaproszeń / biletów / plakatów.

Korzyści ze koncepcji wizualnej eventu:

UNIKASZ

OSIĄGASZ

ZACHOWUJESZ

Co konkretnie zawiera koncepcja wizualna eventu:

Cechy koncepcji wizualnej dla Twojego eventu

SPÓJNOŚĆ

Zamiast przypadkowych obrazków z internetu czy AI – dajemy Ci spójne do obłędu moodboardy, kolory, fonty – które mówią jednym głosem – pogłębiając immersję eventu

ATRAKCYJNOŚĆ

Wiemy, co przyciąga ludzi w eventach – i wiemy, jak to pokazać tak, by nikt nie kwestionował koncepcji pytaniem: „czy ktoś przyjdzie?”

UNIKALNOŚĆ

Koniec z generycznymi pomysłami, które każdy widział 1000 razy. Czas na rzeczy, których goście eventu już nie od-zobaczą.

Autor: Jakub J.J. Woźniak

Od ponad 5 lat pracuję nad marketingiem i brandingiem dużych eventów (Festiwal Ognia i Wody, Beach Wave Festival) oraz tych mniejszych – na ośrodku Akwa Marina nad Jeziorem Nyskim. Tworzyłem nazwy, logo imprez, komunikację i prowadziłem kampanie w mediach społecznościowych. Eventy okazywały się dużym sukcesem.

Zdobyte doświadczenie pozwala mi spojrzeć inaczej na kwestię tworzenia udanych eventów. Dziś liczy się pomysł i to, czy umiesz go pokazać ludziom tak, by „zarazili się” klimatem. Bo to właśnie klimat imprezy przyciąga.

Tworzeniem takich właśnie wyrazistych, klimatycznych koncepcji się zajmuję.

Jak wygląda współpraca nad koncepcją wizualną eventu:

    1. WYPEŁNIANIE BRIEFU – wypełniasz brief, rozmawiamy – dzięki temu poznaję Twoje oczekiwania i odkrywam, co trzeba będzie dopracować
    2. PODPISANIE UMOWY I ZALICZKA – podstawa, byśmy zaczęli współpracować
    3. PRZEKAZANIE WSTĘPNEGO MOODBOARDU – ukierunkowuje całą koncepcję wizualną eventu – dlatego wymaga Twojej akceptacji
    4. PRZEKAZANIE FINALNEJ KONCEPCJI – pitch deck (prezentacja) w formie PDF + brandbook
    5. OSTATECZNY SZLIF – wprowadzamy ostatnie zmiany w prezentacji

Jak zacząć:

Będę potrzebował dwóch rzeczy – wypełnionego briefu oraz zdjęć miejsca, gdzie ma odbyć się Twój event.

To pozwoli mi uruchomić wyobraźnię i stworzyć dla Ciebie najlepszą opcję.

Nawet jeśli teraz masz pustą głowę i kompletnie nie masz pojęcia, jak ma wyglądać Twój event – nie szkodzi. Stworzę koncepcję wizualną, która zachwyci Twoich gości.

Inwestycja:

Stworzenie koncepcji wizualnej eventu to koszt od 2000 do 4500 zł netto (+23% VAT) – w zależności od zakresu współpracy.

Istnieje możliwość rozliczenia abonamentowego lub atrakcyjnej współpracy z agencjami eventowymi.

Pogadajmy, jaką imprezę chciałbyś zwizualizować:​

Opowiedz mi o swoim pomyśle na event (forma, temat itd.). Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, nie szkodzi – pomogę Ci go stworzyć.

    studio@7reality.com
    tel. 796 103 485